Apie draugiją

Išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“ įkurta ir įregistruota Juridinių asmenų registre 2015 metais. Draugija vienija sergančiuosius išsėtine skleroze bei jų artimuosius – stengiamės palaikyti likimo draugus, suteikdami ne tik naujausiais moksliniais tyrimais pagrįstą informaciją, bet ir bendromis jėgomis bei su profesionalų pagalba ieškome atsakymų į iškylančius klausimus ne tik apie IS. Bendradarbiaujame su medikais, socialiniais darbuotojais, savo sričių profesionalais bei Lietuvos ir užsienio partneriais.

Vieta

Draugijos būstine yra įsikūrusi klinikos InMedica patalpose, adresu Baublio g. 2, Vilnius. Iš anksto susitarus čia teikiame  konsultacijas gyvai. Taip pat dažnai bendraujame su sergančiais telefonu arba virtualioje erdvėje: “IS gyvenimo mokykla” facebook grupėje, individualiuose ir grupiniuose pokalbiuose per facebook arba skype. Stengiamės bent kartą per mėnesį suorganizuoti gyvus draugijos narių susitikimus.

Draugija taip pat naudojasi partnerių teikiamomis patalpomis, kuriose organizuojamos teminės paskaitos, seminarai. Seminarai organizuojami Gemma reabilitacijos centre, Saviraiškos ir savęs pažinimo studijoje, Moreno aktyvaus laisvalaikio centre ir kitur. 

Valdymas

Draugijos sprendimus priima valdymo organas, sudarytas iš sergančiųjų išsėtine skleroze.

Valdyba

Ana Stasevičienė
Ana
Rasa
Danutė
Danutė
Daiva
Robertas
Robertas
Arūnas

Draugijos revizijos komisija

Žilvinas
(Komisijos pirmininkas)
Jolanta
Jolanta
Ingrida

Draugijai visuomeniniais pagrindais vadovauja pirmininkė Ana Staševičienė

Draugijos veiklos organizatoriai

Anželika
(veiklos koordinatorė)