“Feniksai” draugijos narių išvyka į “Arklių slėnį”

Šį šeštadienį įvyko “Feniksai” draugijos narių išvyka į Žirgų globos asociacijos Vilniaus rajone įkurtą “Arklių slėnį”. Atvykę, kaipmat išsklaidėme visus lietaus debesis ir mėgavomės ramiu, šiltu ir saulėtu vakaru puikioje kompanijoje.

“Arklių slėnis” – tai vieta, kur žmogui suteikiama galimybė pažinti ir pajausti arklį, neribojant gyvūno laisvių: laisvės nuo alkio ir troškulio, laisvės nuo fizinio ir psichologinio diskomforto, laisvės nuo skausmo, ligų ir sužalojimų, laisvės išreikšti prigimtinį elgesį, laisvės nuo baimės ir streso.

Savo trumpo pasibuvimo metu susipažinome su “Arklių slėnyje” gyvenančiais arkliais, jų charakteriais, ypatumais ir hierarchija. Sužinojome jų gyvenimo istorijas, išmokome bendrauti su arkliais mums bendrai suprantama kalba ir apsikeitėme paglostymais (taip, taip – arkliai irgi moka glostyti).

Kiekvienas galėjo pabendrauti su arkliais ir, svarbiausia, tas noras buvo abipusis. Mus daug kas sieja, bet to nepaaiškinsi žodžiais – tai galima tik pajausti…
Greitai prabėgo laikas. Prisipildę teigiamų emocijų, atsisveikinome, bet tvirtai pareiškėme norą sugrįžti vėl. Juk dabar čia turime draugų!
Dėkojame Arklių slėnis ir asmeniškai savanorei Olgai už suteiktą išskirtinę galimybę praleisti čia laiką. Taip pat tariame ačiū Naujasis teatras už suteiktą inventorių.