Gyvenimo su IS stovykla-mokykla (Trakai)

Kviečiame į savarankiškumo ugdymo stovyklą “GYVENIMO SU IŠSĖTINE SKLEROZE MOKYKLA“.

Stovyklos metu kartu su specialistais aptarsime mitybos, emocijų, fizinio aktyvumo ir kitus klausimus, kurie gali padėti atrasti savo sėkmės receptą, kaip gyventi kokybišką gyvenimą su nenuspėjama IS. Stovykloje galėsite individualiai su specialistais aptarti savo poreikius.

Ką veiksime stovyklos metu?

Mindfulness (psichologas Paulius Rakštikas)

Mindfulness (lietuviškai – dėmesingas įsisąmoninimas arba tiesiog dėmesingumas) tai tūkstančius metų skaičiuojančios praktikos, kurios nauju būdu populiarėja šiuolaikiniame pasaulyje dėl aktyvaus mokslo susidomėjimo ir plataus pritaikomumo. Dėmesingumo lavinimas kuria daugybę naudų visiems, kurie siekia mažinti kasdien patiriamą fizinį ir psichologinį skausmą, kurį apibendrintai vadiname stresu. Reguliarūs paprasti pratimais leidžia labiau suvokti savo išgyvenimus ir juos priimti; suprasti aplinką ir save su kuo mažiau mąstymo klaidų ir perdėtų lūkesčių – visa tai kuria prasmingesnio gyvenimo jausmą.

Gydomosios mitybos seminarai (lektorė Ingrida Kuprevičiūtė, gydomosios mitybos specialistė)
Dr. Whals, Swank ir kitos dietos. Detoksikacija (tiek apie vidinę organizmo, tiek apie savo aplinkos, namų, kosmetikos detoks’ą). Vaistai ir papildai.

Fizinis aktyvumas (kineziterapeutas Eugenijus Frolovas)
Kineziterapeutas pristatys dalyviams specialius pratimus, kurie sustiprins jų sveikatos būklę bei savijautą. Bus mokoma, kaip teisingai atlikti kasdienius veiksmus (teisingai lenktis, vaikščioti, judėti naudojant techninės pagalbos priemones ir pan.) nepakenkiant sveikatai.

Transformaciniai žaidimai (astropsichologė Anželika Račkovska)
Transformacinis psichologinis žaidimas bei prognozės 2019 m.

Biblio/kino terapija (lektorius Žilvinas Mišeikis)

Kognityvinių funkcijų (atmintis, dėmesio koncentracija ir pan.) lavinimas žaidžiant įvairius stalo žaidimus.

Stovykla vyks 2018 metų gruodžio 21-23 dienomis

Vietų skaičius ribotas