Kvietimas registruotis į gyvūnų asistuojamos terapijos mokslinį tyrimą.

Dalinamės informacija ir kvietimu registruotis į gyvūnų asistuojamos terapijos mokslinį tyrimą.

PRADEDAMA PAPILDOMA REGISTRACIJA Į GYVŪNŲ ASISTUOJAMOS TERAPIJOS MOKSLINĮ TYRIMĄ

Lietuvos jūrų muziejus kartu su Kurtuvėnų regioninio parko direkcija įgyvendina sveikatos biotechnologijų mokslinį projektą ,,Moksliniais tyrimais pagrįstos gyvūnų terapijos metodikos sukūrimas ir integravimas į holistinės medicinos sveikatos koncepciją“ (Nr. 01.2.1-LVPA-V-835-01-0008) atidaroma papildoma registraciją į gyvūnų asistuojamos terapijos mokslinį tyrimą.

Šį mokslinį tyrimą vykdys bendradarbiaujant kartu su VšĮ „Klaipėdos universitetas“ ir VšĮ „Vaiko raida“ mokslininkų komandomis.

Viena iš mokslinio tyrimo bazių yra ir Delfinų terapijos centras, tačiau, kadangi tyrimas apima ir kitas gyvūnų asistuojamas terapijas, planuojama, tyrinėjimus atlikti ir kaniterapijos, bei hipoterapijos bazėse.

Šiuo moksliniu tyrimu bus siekiama ištirti bei sukurti metodikas delfinų, žirgų ir šunų asistuojamai terapijai,  įvertinti šių gyvūnų teikiamą terapinį poveikį žmogui bei ištirti gyvūno, asistuojančio terapiniame procese gerovę.

Dalyvavimas moksliniame tyrime dalyviams NEMOKAMAS.

Papildoma registracija ir dalyvių registracijos anketa, pagal patikslintus atrankos kriterijus.

Kas gali registruotis?

Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos piliečius, nedalyvavusius delfinų asistuojamos terapijos užsiėmimuose (išskyrus asmenys, kurie dalyvavo delfinų asistuojamų užsiėmimų programoje prieš 5 ar daugiau metų) pagal žemiau pateiktus kriterijus:

1.      Suaugę asmenys nuo 18 metų amžiaus.
2.      Pagrindinė/pirminė diagnozė: G35 (išsėtinė sklerozė) arba G37 (kitos demielinizuojančios centrinės nervų sistemos).

Išsiųskite anketą registruotu paštu iki 2020-10-16 (paskutinė diena imtinai pašto spaudui).

Kaip tai padaryti?

Asmuo, kuris nori pats registruotis pats arba užregistruoti savo globojamą asmenį turi nueiti į Lietuvos jūrų muziejaus tinklapį www.muziejus.ltskyrelį „Delfinų terapijos skyrius“  ir atsisiųsti anketą į savo kompiuterį, užpildyti anketą, ją atspausdinti, pasirašyti ir išsiųsti registruotu paštu adresuojant:

Lietuvos jūrų muziejus, Delfinų terapijos centras
Smiltynės g. 3, LT-93100, Klaipėda
Būtina ant voko atžyma: TYRIMAS

Nuoroda į tinklapį:
https://muziejus.lt/lt/paslaugos/delfinu-terapijos-skyrius

 

Tuo atveju, jeigu Jums kyla klausimų ar abejonių, arba norite daugiau sužinoti apie vykdomą mokslinį tyrimą, maloniai prašome kreiptis į Perkančiosios organizacijos projekto vadovę doc. dr. Brigitą Kreivinienę b.kreiviniene@muziejus.lt arba telefonu +370 65921928.