Nuolaidos pagal įmones

FENIKSŲ NUOLAIDOS PAGAL ĮMONES

“Feniksų” nariams nuolaidas suteikia mūsų draugijos rėmėjai, partneriai ir draugai

www.inmedica.lt

InMedica – tai pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, teikiantis paslaugas įvairiuose šalies miestuose. Mes ne tik rūpinamės savo pacientais jiems susirgus, bet taip pat ir padedame pasirinkti tinkamas profilaktikos priemones bei ugdyti sveiko gyvenimo įpročius. Esame sudarę sutartis su ligonių kasomis, todėl visos paslaugos kompensuojamos iš PSDF biudžeto, mūsų pacientams teikiamos nemokamai.

InMedica savo veiklą pradėjo 2002 m., įsteigusi pirmąjį padalinį Marijampolėje. Vėliau įmonė plėtėsi įsteigdama klinikas Tauragėje, Skaudvilėje, Vilniuje, Trakų ir Vilniaus rajonuose bei Kaune.

Suteikiamos nuolaidos:

 • Konsultacijai pas gydytojus specialistus suteikiama 20% nuolaida
 • Kineziterapeuto konsultacija 1 kartą per metus – nemokama
 • Individuali kineziterapija – 20 EUR/1 kartas
 • Kineziterapeutas į namus – 30 EUR/1 kartas

www.gemma.lt

Jau dešimt metų po vienu „Gemma” sveikatos centro stogu veikia reabilitacijos centras ir vienintelė Rytų Lietuvoje privati slaugos įstaiga.

Reabilitacijos ir slaugos centras „Gemma” – tai šiuolaikinis požiūris į sveikatos priežiūrą ir sveikatinimą:

 • Viename centre – virš 100 specialistų, dirbančių medicinos bei reabilitacijos srityse;
 • Naujausi gydymo metodai, medicinos paslaugos ir individualus požiūris į pacientą;
 • Sėkminga sveikatingumo centro patirtis nuo 2007 m.;
 • Naujausia ir moderniausia reabilitacijos įranga;
 • Šalia sveikatingumo centro – erdvios ir nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės;
 • Įkvepianti Antakalnio gamta, pušynas ir gaivus oras;
 • Bendradarbiaujame su Vilniaus kolegija, Vilniaus universiteto Sveikatos fakultetu, kitomis mokslo institucijomis ruošiant specialistus, kurie specializuojasi reabilitacijos ir terapijos srityse.

Suteikiamos nuolaidos:

 • Konsultacijai pas gydytojus specialistus suteikiama 50% nuolaida (išskyrus osteopatiją)
 • Individualus reabilitacijos paketas gydymui (10 dienų) – 300 EUR/1 asmeniui
 • Kineziterapeuto konsultacija 1 kartą per metus – nemokama
 • Individuali kineziterapija – 17 EUR/1 kartas
 • Grupinė kineziterapija – 10 EUR/1 karta

www.aktyvusjudejimas.lt

Privati medicininės reabilitacijos, osteopatijos, kineziterapijos ir sveikatinimo klinika Vilniuje.

Nuoseklumas – gydymas ir sveikatinimas yra suderintas ir vienas kitą papildantis. Įgyvendinus gydymo plano tikslus, yra sudaroma galimybė siekti gerėjančių rezultatų sveikatingumo grupėse.

Tikslingumas – konsultacijų metu yra individualiai paskiriamos efektyviausios procedūros, sudaromas išsamus gydymo planas. Visa gydymo eiga yra koordinuojama betarpiškai bendradarbiaujant gydytojams ir terapeutams.

Klinikoje gydomi: nugaros skausmai, sąnarių skausmai, raumenų, raiščių ir sausgyslių pažeidimai, žandikaulio sąnarių sutrikimai, galvos skausmai, potrauminis/pooperacinis gydymas.

Suteikiamos nuolaidos:
– Konsultacijai pas gydytojus ir/ar kineziterapeutus suteikiama 20% nuolaida
– Individualiai kineziterapijai suteikiama 10% nuolaida
– Grupiniams sveikatinimo užsiėmimams suteikiama 10% nuolaida
– Fizioterapijos procedūroms suteikiama 10% nuolaida
– Masažo procedūroms suteikiama 10% nuolaida

empatija.lt

Mūsų gydymo metodas gimė sujungus du fundamentaliuosius medicinos metodus: integruota medicina ir individualizuota medicina. Šiuos metodus papildė ypatingas medicinos specialistų požiūris į pacientą, supratimas ir empatija. Tokios nervų sistemos ligos kaip nugaros ar galvos skausmas, galvos svaigimas, miego sutrikimai, galvos smegenų insultas, lėtinis nuovargis yra kompleksiniai susirgimai. Jų gydymui turi būti naudojamos integruotos priemonės nuo sudėtingos diagnostikos, modernių gydymo metodų iki darbo vietos ar namų aplinkos pritaikymo ir gyvenimo būdo pokyčių.

“Empatija Neuroklinikos” metodas – tai unikali gyvenimo kokybės formulė:
(Integrali Medicina + Individualizuota Medicina) x Empatija = Gyvenimo kokybė

Suteikiamos nuolaidos:

 

www.dianeta.lt

UAB “Dianeta” yra išskirtinis Kinisiforo Ltd kompanijos gaminių ir NICOMED reabilitacijos centrų franšizės platintojas Lietuvoje ir NVS šalyse.

Lietuvoje veikianti šiuolaikiška, socialiai aktyvi ir atsakinga privataus kapitalo įmonė, siūlanti sprendimus ir priemones būsto ir aplinkos pritaikymui neįgaliesiems.

Kita įmonės veiklos sritis – pažangiausios reabilitacinės ir slaugos įrangos pristatymas bei reabilitacijos paslaugų organizavimas žmonėms su įvairios kilmės ir sunkumo judėjimo sutrikimais.

Suteikiamos nuolaidos:

 • Treniruote su robotizuotu eisenos treniruokliu Kinisiforo – 25 EUR/1 kartas.

Pacientai registruojami gydymui ir informacija teikiama: +37069533188 arba info@nicomed.lt

www.bioness.lt

Bioness įmonė įkurta 2004 metais, gaminanti ir kurianti inovatyvias technologijas, kurios padeda grąžinti žmonėms mobilumą ir nepriklausomumą.

Bioness specializuojasi funkcinės elektrinės stimuliacijos (FES) ir robotinėmis sistemomis su pritaikyta kompiuterine operacine sistema. Tarpusavyje suderintos grupės geba terapiškai tiek kliniškai grąžinti funkciją po įvairių ortopedinių sutrikimų bei centrinės nervų sistemos pažeidimų. Mūsų centre taip pat teikiamos reabilitacijos paslaugos. Kompetetingi specialistai atlieka pilną kliento būklės testavimą ir pritaiko įrangą pagal kliento poreikius.

Oficialus Bioness® atstovas Lietuvoje: UAB “Eurotestas”
Facebook: BionessLT 

Suteikiamos nuolaidos:

 • Bioness L300 (Blauzdos hibridinis įtvaras) nuomai parai suteikiama 50% nuolaida
 • Bioness L300 + (Šlaunies ir blauzdos hibridinis įtvaras) nuomai parai suteikiama 40 % nuolaida
 • Bioness H200 (Plaštakos ir pirštų hibridinis įtvaras) nuomai parai suteikiama 45 % nuolaida

Konsultuoja kineziterapeutas Saulius Eidukevičius (Sveikatos klinika)

+37067986636)

Suteikiamos nuolaidos:

 • Individuali kineziterapija – nuo 25 EUR/ 1 kartas (kaina priklauso nuo kliento pratimų atlikimo galimybių)

(tartis per Feniksus)

Suteikiamos nuolaidos:

 • Gydomasis masažas 45 min.– 20 EUR/1 kartas.

depresijosgydymas.lt

Suteikiamos nuolaidos:

 • Pirmai konsultacijai pas Depresijos gydymo centro psichologus suteikiama 20% nuolaida

depresijosgydymas.lt/mindfulness-grupes/

Esu Paulius Rakštikas, psichologas, lektorius, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) mokytojas. Domiuosi įvairiomis saviugdos temomis, ieškau pačių efektyviausių ir prasmingiausių tobulėjimo sistemų.

Vienas didžiausių iššūkių man – suderinti daugybę skirtingų veiklų, kurios man patinka ir tuo pačiu suspėti kasdien pažaisti su trimis vaikais, kurie kovoja dėl dėmesio labiau, nei kitos gyvenimo sritys. Dėmesingumo lavinimo ir sąmoningumo ugdymo tema ir atsirado mano gyvenime, kaip būdas vis labiau suderinti atskiras gyvenimo sritis į vieną harmoningą visumą. Ar ne per daug noriu?

Suteikiamos nuolaidos:

pauze.lt/author/akvile/

Aš esu žmogus, gyvenime ieškantis tikrumo, gilaus ryšio su aplinkiniais  ir nuotykio (!). Manau, kad būtent šios savybės mane ir atvedė į šį gyvenimo tašką, kuriame galiu vadintis psichologe-psichoterapeute, mindfulness mokytoja ir  prie savo vardo prisirašyti dr. (o po to aiškintis, kodėl vis dėlto negaliu išrašyti receptų!). Bet tai – tik  vizitinė kortelė, būdas prisistatyti. Man svarbiausia mano buvimo ir darbo esmė – susitikti su kitu žmogumi tikrai, nuoširdžiai ir giliai, suprasti, pažinti ir, jei galiu, prašančiam padėti. Mindfulness pirma atradau kaip psichoterapinę techniką, kaip pagalbos įrankį savo klientams, o vėliau, po ilgo vidinio integracinio proceso, ir kaip būdą būti pačiai. Mindfulness man padeda tiek aiškiau matyti psichoterapijoje, tiek stipriau patirti gyvenimo nuotykį.

Suteikiamos nuolaidos:

 

www.kvepuokgyvenima.lt/

Profesionali sąmoningo kvėpavimo instruktorė (Dalios Beatos Kasmauskaitės (LT) ir Dan Brule (JAV) mokinė), sertifikuota „Mandala dance“ vedėja (Maya Mandala (Rusija) mokinė), aromaterapijos praktikė, koučingo specialistė, studijos „Lašo jėga“ įkūrėja.

Vedamų užsiėmimų metu naudoja technikas:
• sąmoningas kvėpavimas („Breathwork“ arba darbas su kvėpavimu per kasdienius pratimus, terapinis kvėpavimas);
• judesys (meditatyvinis judesys, moters alsavimas, Mandalos šokio energetinė praktika)
• koučingas ir aromaterapija.

Suteikiamos nuolaidos:

pazinimassaviraiska.weebly.com

Mes esame –  VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA. Organizuojame praktinius bei kūrybinius savęs pažinimo, aromaterapijos, emocinio išsilaisvinimo, dailės saviraiškos, dailės terapijos, Mandalų terapijos, įvairių rankdarbių užsiėmimus suaugusiems, dailės saviraiškos užsiėmimus vaikams ir suaugusiems, rengiame seminarus ir praktikumus, organizuojame temines paskaitas bei vasaros patyrimines stovyklas moterims bei šeimoms.
Mūsų studijos tikslas: padėti žmonėms pažinti save, savo galimybes, ugdyti kūrybiškumą, išnaudoti savo vidinius resursus bei energiją, siekiant pozityvaus ir laimingo gyvenimo.

Suteikiamos nuolaidos:

 • Užsiėmimas savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje suteikiama 25% nuolaida

www.gydantilekste.lt

Esu diplomuota gydomosios mitybos specialistė, “Gydanti lėkštė” įkūrėja, “Gydanti lėkštė” radijo laidos vedėja, lektorė.

Savo studijas baigiau Londone įsikūrusiame Natūropatinės medicinos koledže. Žinias nuolat atnaujinu įvairiose konferencijose bei seminaruose, kuriuos veda geriausiais pasaulyje pripažinti natūropatinės, integratyviosios ir funkcinės medicinos atstovai.

Kažkas kažkada yra pasakęs, kad atidžiau rūpintis savo sveikata, tai kaip deponuoti pinigus į banką. Mano tikslas – padėti žmonėms daryti teisingas investicijas!

Suteikiamos nuolaidos:

www.cityrush.lt

Sveiko ir gero maisto rinkiniai.

Maisto pristatymas į namus ar ofisą Vilniuje.

Mūsų maisto pristatymo paslauga puikiai tinka savo svorį prižiūrintiems, mažai laiko turintiems asmenims, sportininkams arba tiesiog besirūpinantiems savo sveika ir subalansuota mityba. Sveikas maistas ruošiamas iš šviežių produktų, visuomet įtraukiant sezoninius vaisius ir daržoves. CityRush komanda dirba tam, kad taupytų Jūsų laiką ir pasirūpintų skania ir subalansuota pilnaverte mityba visai dienai!

Suteikiamos nuolaidos:

 • Visiems CityRush maisto rinkiniams suteikiama 20% nuolaida (Nuolaidos kodas: CRFeniksai)

+370 678 68280

Esu sertifikuota astropsichologė. Nuo 2015 metų konsultuoju pagal metodiką Sielos formulė. Tokiu būdu padedu atrasti save ir suprasti kitus.

Sužinoję ar esate teisingame kelyje, galite sustiprinti pasitikėjimą savimi ir drąsiai žengti savo pasirinktu keliu. Arba atrasti papildomas savirealizacijos galimybes, suvokti savo gabumus ir ryžtis kurti likimą Jums naudinga linkme!

Suteikiamos nuolaidos:

 • Astropsichologinėms konsultacijoms suteikiama 20% nuolaida

www.soliducosmetics.com

SOLIDU – tai aplinkai draugiška kietoji kosmetika, pagaminta Lietuvoje. Nors kasdienėse kūno priežiūros priemonėse yra net 80% vandens, SOLIDU pagaminti tik iš koncentruotų aktyviųjų komponentų ir šiems produktams nereikia plastikinės pakuotės. Aplinkai draugiškos SOLIDU priemonės yra praturtintos odai naudingais aliejais, augalų ekstraktais bei natūraliais eteriniais aliejais. 
SOLIDU produktai yra tokie pat veiksmingi, kaip ir skystieji, juos naudoti labai paprasta, o jūs neišmetate dar vieno plastikinio buteliuko. 

Suteikiamos nuolaidos:

 • Krepšelio sumai apsiperkant soliducosmetics.com suteikiama 8% nuolaida (Nuolaidos kodas: feniksai)

 

www.manilla.lt 

manilla

Mes tikime, kad kerinčią odą gali turėti kiekvienas. Naudojant natūralius produktus tereikia imtis kompleksinių priemonių, kasdienių teisingos odos priežiūros ritualų ir siekti harmonijos.
Mes kuriame klientui ir ypač vertiname artimą ryšį su juo, todėl skatiname konsultuotis su Manilla.
Manilla ne tik kosmetika, bet kartu ir gyvenimo būdas, skatinantis pusiausvyros paiešką ne tik odoje, bet ir kasdienybėje. Nes pradėti galima nuo paprastų grožio ritualų ir meilės sau #pasitepiirgraži, tačiau svarbiausia juk spindėti ne išorėje, bet viduje #yourinnershine.
 
Mūsų misija – kurti odos priežiūros stebuklus, kurie būtų ne tik natūralūs, bet ir veiksmingi sprendžiant odos problemas. Naudojame žaliųjų biotechnologijų modelį – pasitelkiame augalinių šaltinių mikroorganizmus ir mikrodumblius.
 
Suteikiamos nuolaidos:
 
 • Apsiperkant internetu www.manilla.lt suteikiama 10% nuolaida (Nuolaidos kodas: feniksai)

 

 www.rikis.lt

Stalo žaidimų parduotuvė.

Suteikiamos nuolaidos:

 • Krepšelio sumai apsiperkant rikis.lt suteikiama 10% nuolaida
 • Apsiperkant parduotuvėje suteikiama 10% nuolaida vienam stalo žaidimui

www.eurovaistine.lt

EUROVAISTINĖ – vaistinių rinkos Lietuvoje lyderė.

Vaistinių tinklą šalies gyventojai labiausiai vertina dėl patrauklių akcijų, specialių pasiūlymų, papildomų paslaugų, patogios vietos, ilgų darbo valandų, profesionalių konsultacijų, malonaus aptarnavimo, plataus asortimento, jaukios aplinkos ir savitarnos skyriaus paslaugų.

Suteikiamos nuolaidos perkant 3 ir daugiau prekių pilnomis pakuotėmis, kurių kiekvienos kaina yra ne mažesnė nei 1,50 €:

 • Receptinėms prekėms bei hidrokoloidiniams pleistrams suteikiama iki 15% nuolaida
 • Higienos prekėms, burnos higienai ir OTC (nereceptiniams vaistams) suteikiama 20% nuolaida
 • Kosmetikai suteikiama 25% nuolaida
 • Medicinos priemonėms, maisto papildams, maistui bei arbatai suteikiama 30% nuolaida

Pastaba: Nuolaida nesuteikiama kitų akcijų prekėms, tačiau jos įskaičiuojamos į prekių kiekį, prekėms, įsigyjamoms su kompensuojamųjų vaistu pasu, pradinio maitinimo kūdikių mišiniams iki 6 mėnesių, dovanų kuponams, produktų rinkiniams, kontraceptiniams vaistams ir kitoms prekėms, įtrauktoms į UAB EUROVAISTINĖ patvirtintą sąrašą, kurį galite rasti vaistinėje. Nuolaidos nesumuojamos.

Svarbi informacija:

 • Norint gauti nuolaidą Eurovaistinėje, prašome Jūsų iš pradžių atsiųsti mums savo Eurovaistinės kortelės numerį, vardą pavardę ir Feniksų kortelės numerį.
 • Šią informaciją mes pateiksime Eurovaistinei. Kai jie aktyvuos nuolaidą (apie ką mes pranešime), Jūs galėsite gauti ją Eurovaistinėje.
 • Sąrašus Eurovaistinei siunčiame vieną kartą per mėnesį.
 • Jei Jūs prieš tai neatsiųsite mums aukščiau minėtos informacijos – didesnė nuolaida vaistinėje Jums nebus suteikta.
  PIRMIAUSIA PRAŠOME KREIPTIS Į MUS.

www.gintarine.lt

GINTARINĖ VAISTINĖ yra profesionalias vaistininko konsultacijas teikiantis vaistinių tinklas, garantuojantis kiekvieno kliento asmeninį problemos sprendimą.

GINTARINĖJE VAISTINĖJE dirba kvalifikuoti vaistininkai, visuomet patarsiantys ir pasiūlysiantys geriausiai tinkantį vaistą.

MUMS RŪPI MŪSŲ PIRKĖJŲ SVEIKATA.

Atliktas sociologinis tyrimas parodė, jog mūsų pirkėjai šiltumą, rūpestį, bendravimą, šeimyniškumą įvardija kaip GINTARINĖS VAISTINĖS stiprybes, taigi šią „Rūpestingos“ vaistinės poziciją siekiame išlaikyti bei stiprinti.

Suteikiamos nuolaidos:

 • 10% momentinė nuolaida
 • 5% lieka kortelėje kaip kaupiama suma

(Pastaba: išskyrus perkant su kompensuojamųjų pasu, vardinius, kartinius vaistus)

Svarbi informacija:

 • Norint gauti nuolaidą, prašome Jūsų iš pradžių atsiųsti mums savo Gintarinės vaistinės kortelės numerį, vardą, pavardę ir Feniksų kortelės numerį.
 • Šią informaciją mes pateiksime vaistinei. Kai nuolaidą nuolaida bus aktyvuota mes jums pranešime.
 • Sąrašus vaistinėms siunčiame vieną kartą per mėnesį.
 • Jei Jūs prieš tai neatsiųsite mums aukščiau minėtos informacijos – didesnė nuolaida vaistinėje Jums nebus suteikta. PIRMIAUSIA PRAŠOME KREIPTIS Į MUS.

UAB „Teida“ yra sveikatinimui skirtų priemonių tiekėja, viena didžiausių šios srities įmonių Lietuvoje, veikianti nuo 1994 metų.

UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo mankštos kamuolio iki multimodulinės fizioterapijos platformos, nuo lazdelės vaikščiojimui iki deguonies terapijos aparato. Dėl savo keliamų tikslų bei veiklos principų mumis pasitiki profesionalai ir sportininkai mėgėjai, aktyvūs ir po traumų bei ligų į visavertį gyvenimą besistengiantys grįžti žmonės, profesionalūs sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, žmonės, slaugantys savo artimuosius namuose, mamos ir vaikai, bei netradicinės medicinos specialistai.

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie visuomet yra orientuoti į kliento gerovės užtikrinimą. Kokybė, inovatyvumas ir socialinė atsakomybė – kertinės mūsų įmonės vertybės.

Parduotuvėse dėl priemonių pasirinkimo konsultuoja kineziterapeutai ir ergoterapeutai (konsultacijos dėl gydymo nėra teikiamos).

Suteikiamos nuolaidos:

 • Visose Teida, „Sveikatos reikmenys“ parduotuvėse (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose) prekėms suteikiama 7% nuolaida

Pastaba: Parduotuvėje vykdomų akcijų metu nuolaidos nesumuojamos. Nuolaida netaikoma pagal specialius užsakymus užsakomoms prekėms.

www.hifamed.lt 

Internetinė parduotuvė Hifamed.lt visuomenei pristatyta 2015 m. kovo mėnesį. Šią parduotuvę atidarė UAB „Interlux IVD“, kuri jau daugiau nei 20 metų propaguoja saugią mediciną, patikimą partnerystę bei profesionalius sprendimus pacientui ir medicinos personalui. 

Vienas „Interlux IVD“ prioritetų sveikos gyvensenos srityje – skatinti pacientų atsakomybę už savo sveikatą, prisidėti prie sveikatos ir ligos savikontrolės kultūros formavimo. Todėl čia rasite produktų, kurie reikalingi greitai, paprastai ir patikimai sveikatos savikontrolei, taip pat – naujausių maisto papildų bei kūno priežiūros priemonių. Rūpinamės savo klientais, todėl nuolat ieškome naujų produktų bei siūlome jau parduodamus įsigyti dar geresnėmis sąlygomis.

Suteikiamos nuolaidos:

 • Apsiperkant internetu hifamed.lt suteikiama 10% nuolaida (Užsakant prekes per el. parduotuvę, užsakymo formoje laukelyje „Nuolaidos kodas“ suvesti kodą: VAIKAI)

Pastaba: Nuolaidą netaikomą akcinėms prekėms, nuolaidos nesumuojamos)