Nuolaidos pagal paslaugas

Sąrašas mūsų draugijos rėmėjų, partnerių ir draugų paslaugų, kurioms tikriesiems “Feniksų” nariams suteikiamos nuolaidos!

NUOLAIDOS PAGAL FIZINĖS SVEIKATOS PASLAUGAS

Konsultacijos pas gydytojus specialistus

 • Konsultacijai pas gydytojus specialistus Gemma centre suteikiama 50% nuolaida (išskyrus osteopatiją)
 • Konsultacijai pas gydytojus specialistus InMedica klinikoje suteikiama 20% nuolaida
 • Konsultacijai pas gydytojus specialistus neuroklinikoje Empatija
  suteikiama 10% nuolaida

Reabilitacija

Kineziterpija

Kineziterapija, tai gydymas judesiu. Kineziterapijos dėka galima sumažinti skausmą, pagerinti kūno sistemų, tokių kaip raumenys, kaulai ir pan., funkcinę būklę.

KinisiForo

KinisiForo, tai robotizuotas eisenos treniruoklis. KinisiForo sistemoje pagrindiniu judesiu yra elipsinis judesys su plačiu įvairių nustatymų diapazonu. Į judesį įtraukiama daugelis raumenų ir sinchronizuojama jų tarpusavio sąveika. Nerviniai impulsai ateinantys iš daugelio raumenų kur kas intensyviau stimuliuoja smegenis. Po stiprios stimuliacijos apie pažeistą smegenų dalį ima formuotis daugybė naujų aktyvumo centrų. KinisiForo naudoja dviejų krypčių judėjimą, tam kad efektas būtų greitesnis ir stipresnis. Patvarūs ir ilgalaikiai ryšiai smegenyse greičiau formuojasi tarp naujų aktyvumo centrų, ir leidžia tiems centrams perimti pažeistos srities funkcijas bei atstatyti pažeistą galūnės judrumą.

– Treniruote su robotizuotu eisenos treniruokliu KinisiForo (http://www.dianeta.lt/products/robotizuotas-eisenos-treniruoklis-kinisiforo/) – 20 EUR/1 kartas.

Masažas

Masažas, tai gydymo būdas, kurio metu masažo specialistas veikia minkštuosius kūno audinius – raumenis, jungiamąjį audinį, sausgysles, raiščius bei odą naudodamas skirtingo stiprumo spaudimą ir judesius

 • Įvairiems masažams (https://empatija.lt/masazas/) neuroklinikoje Empatija suteikiama 10% nuolaida
 • Gydomasis masažas 45 min. (tartis per Feniksus) – 20 EUR/1 kartas.

Tyrimai

Slauga

Slaugos paslaugos – profesionali slaugytoja suleis gydytojo paskirtus vaistus į raumenis ar veną, pastatys lašelinę, paims kraujo mėginius. Esant konkretiems nusiskundimams, pavyzdžiui sutrikęs miegas, nuolatinis nuovargis, stresas – paruošiami lašelinių „kokteiliai“, skirti atstatyti vitaminų ir mikroelementų balansą žmogaus organizme.

Žaizdų priežiūra

Alternatyvūs metodai

NUOLAIDOS PAGAL PSICHINĖS SVEIKATOS PASLAUGAS

Sąmoningumas

Šių praktinių – patirtinių mokymų ciklas skirtas žmonėms, norintiems atrasti naujų būdų gyventi su patiriamu stresu ir/ar skausmu, išmokti naujų mąstymo modelių. Žinant, kad mus visus stresas lydi kasdien, šių mokymų metu išmokti principai gali būti pritaikyti labai įvairiose gyvenimo srityse, siekiant gyventi harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą. Šioje programoje įgyti įgūdžiai gali padėti nusiraminti, atgauti vidinę ramybę ir įgyti psichologinio lankstumo bei atsparumo. Gyvenime negalime pakeisti labai daug dalykų, tačiau galime mokytis viską priimti ramiai ir išmintingai. Tam reikia praktikos. Tobulinsime šiuos įgūdžius: dėmesio koncentravimas, sąmoningumo ugdymas, vertinimo stebėjimas, smalsumas, pasitikėjimas savimi, kantrybė ir kt.

Sąmoningo kvėpavimo praktika – tai efektyvi ir moderni metodika, padedanti žmonėms tobulėti, palaikyti gerą sveikatą ir atskleisti savo potencialą.

Darbo su kvėpavimu (angl. „Breathwork“) pagrindas yra paprasti kontroliuojamo kvėpavimo pratimai, kurių giluminis poveikis pasireiškia fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame lygmenyse, todėl efektyviai skatina asmeninę transformaciją.

Automatinio kvėpavimo, kaip fizinio proceso, transformavimas į sąmoningą, fokusuotą ir tikslingą veiksmą turi labai daug naudos.

Depresija

Depresijos simptomai https://depresijosgydymas.lt/depresija-simptomai/

Dailės terapija

NUOLAIDOS PAGAL MITYBOS PASLAUGAS

Konsultacijos mitybos klausimais

Konsultacijos metu išsiaiškinama, kaip funkcionuoja visos kūno sistemos (endokrininė, virškinimo, nervų ir kt.)  bei sveikatos istorija (pradedant gimimu ir baigiant dabartine būsena). Taip pat išanalizuojamas mitybos dienoraštis, nustatomas kūno riebalų kiekis, kūno skysčių kiekis, raumenų masė, mineralinė kaulų masė, visceraliniai (vidiniai) riebalai, metabolinis amžius. Per kelias savaites po konsultacijos yra sudaromas individualus mitybos planas bei valgiaraštis su receptais. Jeigu reikalinga, nurodoma, kokius tyrimus būtų naudinga pasidaryti.

Pakartotinės konsultacijos metu įvertinami sveikatos būklės pokyčiai, pakartotinai išmatuojami kūno rodikliai, pakoreguojamas mitybos planas, nustatomi nauji tikslai.

Maistas į namus

NUOLAIDOS KITOMS PASLAUGOMS IR PRODUKTAMS

Sportas

Kosmetika

 • Krepšelio sumai apsiperkant  www.soliducosmetics.com suteikiama 8% nuolaida (Nuolaidos kodas: feniksai)

 • Apsiperkant internetu www.manilla.lt suteikiama 10% nuolaida (Nuolaidos kodas: feniksai)

Stalo žaidimai

 • Krepšelio sumai apsiperkant rikis.lt suteikiama 10% nuolaida
 • Apsiperkant parduotuvėje suteikiama 10% nuolaida vienam stalo žaidimui

Vaistinės

 • Receptinėms prekėms bei hidrokolidiniams pleistrams Eurovaistinėje (eurovaistine.lt) suteikiama 15% nuolaida
 • Higienos prekėms, burnos higienai ir OTC (nereceptiniams vaistams) Eurovaistinėje (eurovaistine.lt) suteikiama 20% nuolaida
 • Kosmetikai Eurovaistinėje (eurovaistine.lt) suteikiama 25% nuolaida
 • Med. prekėms, maisto papildams, maistui bei arbatai suteikiama 30% nuolaida.prekėms, maisto papildams, maistui bei arbatai Eurovaistinėje (www.eurovaistine.lt) suteikiama 30% nuolaida
 • 10% momentinė nuolaida Gintarinėje vaistinėje (www.gintarine.lt)
 • 5% lieka Gintarinės vaistinės kortelėje kaip kaupiama suma
 
 
Eurovaistinėje nuolaida taikoma perkant tris ir daugiau prekių, Gintarinėje – išskyrus perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, vardinius, kartinius vaistus.
 
 
 • Norint gauti nuolaidas vaistinėse, prašome atsiųsti Eurovaistinės ir Gintarinės kortelių numerius, vardą pavardę ir Feniksų kortelės numerį.
 • Mes Jums pranešime, kai nuolaida bus aktyvuota (sąrašus vaistinėms siunčiame vieną kartą per mėnesį)
 • Jei Jūs prieš tai neatsiųsite mums aukščiau minėtos informacijos – didesnė nuolaida vaistinėje Jums nebus suteikta.
 • PIRMIAUSIA PRAŠOME KREIPTIS Į MUS.

Astropsichologinės konsultacijos

 • Astropsichologinėms konsultacijoms (Anželika Račkovska; +37067868280) suteikiama 20% nuolaida

Sielos Formulės ONLINE KONSULTACIJOS arba Jums patogioje vietoje ir Jums patogiu laiku. Metodika Sielos formulė pagal gimimo datą atskleidžia žmogaus psichologinį portretą, pašaukimą, gyvenimo misiją, suderinamumą su kitais žmonėmis, polinkį į ligas, finansines galimybes.