Nuotolinė “Emocinio palaikymo ir atsparumo didinimo” programa

Skelbiame naujieną – nuotolinis emocinio palaikymo užsiėmimų ciklas. 

Kviečiame  dalyvauti  “Emocinio palaikymo ir atsparumo didinimo” programoje. Programa sudaryta iš 8 interaktyvių užsiėmimų, kurie vyks kiekvieną ketvirtadienį 16.15 val. (online jungtis galima pradėti nuo 15:45 val.). Seminarus ves psichologas Marijus.

Šiuo metu renkama grupė. Norinčius prašome užpildyti anketą.

Prieš užsiėmimus kiekvienas užsiregistravęs gaus nuorodą per kurią bus galima prisijungti prie nuotolinių užsiėmimų. 

Kodėl tai yra svarbu ir ką būtų galima atrasti?

Sunku būtų įsivaizduoti žmogų, kuris savo gyvenime nebūtų patyręs sunkumų ar netekčių. Atrodo, problemos yra tas būtinas priedas, kurį visi gauname „nemokamai“ vos tik pradedame džiaugtis didžiuoju gyvenimo stebuklu. Šias „dovanėles“ priimame labai skirtingai. Vieni pasiraitoję rankoves, įveikia savo sunkumus, vėl atgauna prarastą pusiausvyrą ir tampa stipresni bei išmintingesni. Kiti, deja, palūžta ir kartais taip ir nesugeba atleisti sau, Dievui ar Pasauliui ir toliau mėgautis gyvenimu.
Anksčiau buvo manoma, kad tai, kaip žmogus reaguoja esant stresinei situacijai, priklauso nuo jo įgimtų savybių. Šiandien mokslininkai tvirtina, kad mūsų gebėjimas konstruktyviai veikti, nepulti į neviltį, bejėgiškumą ar agresiją, kai susiklosto nepalankios gyvenimo aplinkybės, priklauso visai ne nuo mūsų prigimtinių savybių, o psichologinio atsparumo. Tai – įgytų kompetencijų rinkinys, kurio dėka mes galime gyventi pilnavertį gyvenimą ir mėgautis juo net ir patirdami visą eilę kasdienių sunkumų.

Pasirūpinkite savo sveikata, o mes pasirūpinsime su programa susijusiomis išlaidomis.

Tikriesiems Feniksu nariams dalyvavimas yra nemokamas.