SOCIALINIS TAKSI

soctaxi
Socialinis-taksi-utena1
unnamed

Draugija bendradarbiaujant su Nacionaliniu integracijos institutu Jums pageidaujant gali padėti, jeigu reikalingos pervežimo paslaugos. Taip pat galite, patys sudaryti sutartį ir naudotis Socialinio taksi paslaugomis.

 

Pagalbos dėl socialinio taksi užsakymo galite kreiptis į mūsų konsultantą.

 

Socialinis taksi – unikali paslauga, kuri padeda užtikrinti judėjimo negalią turinčių žmonių kelionių organizavimą į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimą ir kt.).

 

Projekto įgyvendintojas ir vykdytojas – Nacionalinis socialinės integracijos institutas tiesiogiai dirba su plačiu ratu judėjimo negalią turinčiais žmonėmis, kurie visą laiką rodė didelę motyvaciją tokiam taksi atsirasti. Į „Socialinio taksi“ planavimą, įgyvendinimą ir vertinimą nuo pat projekto atsiradimo akimirkos aktyviai įtraukti ir patys judėjimo negalią turintys žmonės.

 

Socialinis taksi nėra vien tik negalią turinčių žmonių vežimas, tačiau tai ir pagalba išeinant iš namų į automobilį, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Viskas, kas užtikrina negalią turinčio žmogaus savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų žmonių, giminaičių. Didelis dėmesys projekte yra skiriamas paslaugos kokybei: automobilio vairuotojai (darbuotojai, savanoriai) apmokyti būtinosios pagalbos, bendravimo ir kitų svarbių įgūdžių.

 

Norintys naudotis „Socialinio taksi“ paslauga pirmiausiai turi sudaryti sutartį su Nacionaliniu socialinės integracijos institutu. Pasirašę sutartį asmenys gaus unikalų kodą, leidžiantį www.socialinistaksi.lt  erdvėje užsisakyti kelionę. Išsamesnė informacija tel.: +37068744001.

 

Primename, kad šia paslauga gali naudotis tik judėjimo negalią turintys žmonės, kuriems yra sunku naudotis miesto infrastruktūra ir viešuoju transportu. Jeigu dar nesate sudarę sutarties, parašykite mums žemiau esančios formos pagalba ir mes su Jumis susisieksime. Laukelyje “Papildoma informacija” įrašykite savo telefono numerį, taip bendravimas taps spartesnis.